top of page

Prínos animácii pre animátora

Animácie prinášajú zábavu, úsmev, autenticitu a uvoľnenie všade tam, kde je relax a oddych na prvom mieste. Nie nadarmo je náš #nejateam vyhlásený za tvorcov spomienok a energie. Naozaj nám záleží na tom, čo ostáva, keď odídeme. To je ale prínosom pre klientov, hostí, zákazníkov a všetkých ľudí a obchodných partnerov, pre ktorých organizujeme programy a eventy.Animácia má ale veľký prínos aj pre samotného aktéra - animátora. Keďže je potrebné naučiť sa byť sám sebou, extrovertnému vystupovaniu a vzťahu "naďiaľku" s ľuďmi, asi je jasné, že to nie je jednoduché zamestnanie. Ale zamestnanie, ktoré keď si zamilujete, stojí za to ako máloktoré iné !


Prínos animácií pre animátora je okrem toho, že robí prácu, ktorá ho baví a má zaň financie, aj ten, že sa veľa naučí sám o sebe. Naučí sa dávať, disciplíne, tímovej práci a po určitom čase aj základom vedenia animačných tímov a práce s ľuďmi, čo ako všetci vieme je jednou z najnáročnejších prác na svete :).


Od začiatku pôsobenia našej agentúry sa vybudoval tím, ktorí sa občasne mení, keďže ide o tím mladých energických ľudí, ale môžeme ho pokojne nazvať stabilným tímom a určitou stabilitou pre mladých ľudí, ktorí ako zvykneme hovoriť, chcú viac ako ich rovesníci. Lebo nebudeme si klamať ako čašník alebo predavačka, vie pobrigádovať každý. U nás je to ale častokrát o tvrdej práci, veeeľa veeeeľa energii, ktorú vydáte, ale vráti sa a najmä o nezabudnuteľných zážitkoch. Takže sebarozvoj je zárukou tejto práce.


A ak vás to neodplašilo, práve naopak, máme pre vás možno zaujímavú informáciu.

Nie veľmi často sa stáva, že svoj animačný tím rozširujeme a práve teraz, je táto možnosť. Preto ak vás zaujíma táto práca, alebo máte akýkoľvek umelecký talent, či len máte radi zábavu a ľudí ako takých, pokojne sa nám ozvite - neja /zavináč/ neja.sk


Lebo plány a projekty sú a my veríme, že leto 2021 si užijeme opäť ako kedysi ! Tešíme sa naň :)


Majte krásne dni.


Vaši nejáci!

49 views0 comments

Commentaires


bottom of page