top of page

O NÁS

Základom našej agentúry je dlhoročné priateľstvo a bohaté skúsenosti  z dvoch odlišných svetov

Ich spojením do jednej myšlienky sme však vytvorili ideálny balík pre sektor hotelierstva, cestovného ruchu a nákupných centier. Vytvárame živé a zážitkové programy, ktoré si ľudia pamätajú a odnášajú si jedinečné zážitky a emócie.

 Ne na je srdcom a mozgom širokého tímu mladých a talentovaných ľudí, ktorí spoločne vnášajú do každého jedného podujatia skvelú náladu a pozitívnu energiu. Deti ju milujú a ona naopak miluje ich. Zároveň svojimi skúsenosťami a zanietením poda zakaždým profesionálny výkon a splní aj najnáročnejšie požiadavky. Dlhoročná prax v oblasti cestovného ruchu, animácií, moderovania a podujatí jej poskytuje istotu a cenné know-how, aby pre vás pripravila zakaždým jedinečný a atraktívny program. 

 Ja nka je hlavičkou agentúry po administratívnej a ekonomickej stránke. Zároveň je však aj jej elegantnou a trendy tvárou. Skúsenosťami, talentom a prehľadom v oblasti krásy, módy a zdravého životného štýlu oživí každý jeden program. Doplní o atraktívne a aktuálne témy. Dokáže dokonale zaujať predovšetkým nežné pohlavie a jej prácu naopak ocení druhá strana. Ako certifikovaná make-up artistka a talentovaná stylistka s cennými radami v oblasti zdravej výživy a prírodnej starostlivosti o pleť a telo je často hlavnou hviezdou našich podujatí. 

Vznikli sme s jasným cieľom

Čo funguje a láka ročne tisícky ľudí v zahraničí a na Slovensku sa vytráca, sa snažíme opäť oživiť a vrátiť späť do ponuky služieb v oblasti zábavy a propagácie. Poskytnúť kvalitné služby pre rodiny, rodinné a veľké penzióny, hotely , spoločnosti či nákupné centrá. Priniesť na vaše dôležité okamihy radosť, zábavu a zaujímavý program. Stačí len vysloviť predstavu a o zvyšok sa postaráme. To je naša predstava, ako vás urobiť šťastnými a spokojnými.

Neber energiu, tvor ju!

Čo dáš, to sa ti vráti!

Lebo dávať je viac ako brať!

Sledujte nás na:

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon

Naša ponuka

...a plánujeme ju ďalej rozširovať.

bottom of page